reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator Triton 500

Acer Predator Triton 500

Acer Predator Triton 500

Acer Predator Triton 500

Acer Predator Triton 500

Acer Predator Triton 500

Acer Predator Triton 500

Acer Nitro 5

Acer Predator Triton 500 oyuncu dizüstü tanıtıldı; işte detayları

Razer ve Asus’tan sonra Acer de Intel’in yeni işlemcilerine sahip yeni Acer Predator Triton 500 oyuncu dizüstü modelinin tanıttı. İşte detaylar;

Intel’in 10 nesil yeni işlemcileri ve Nvidia’nın yeni RTX Super ekran kartları pazarda bomba etkisi yarattı. İşte bu yeni nesil donanımlara sahip modellerin birisi de Acer Predator Triton 500 oldu. Firmanın RGB klavyesi göz alan yeni oyuncu dizüstü, gerçekten güçlü bir seçenek konumunda. Baktığımıza zaman model en üstte RTX 2080 Super ekran kartı, Intel Core i7-10750H işlemci, 32 GB RAM ve 1 TB SSD ile donatılabiliyor. Burada aynı zamanda RTX 2070 Super ekran kartı seçeneği de sunulan dizüstü, 300 Hz yenileme hızına sahip 3 ms IPS ekranıyla çok akıcı bir oyun deneyimi vadediyor. Söylendiği kadarıyla dizüstünde özel bir soğutma sistemi de yer alıyor. Firmaya göre Predator Triton 500, Vortex Flow teknolojisinden yararlanıyor. Bu yeni tasarımda, özel olarak geliştirilen üç adet fan bulunuyor. Kasanın içinde stratejik noktalara yerleştirilen bu fanlar birlikte çalışarak hava akımını artırıyor ve gürültüyü azaltıyor. Bu sistem, yüksek performans elde etmek için fan hızını artıran CoolBoost teknolojisiyle destekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Nitro 5

Acer Predator Triton 500 oyuncu dizüstü yalnız gelmedi

Evet firma bir de yeni Nitro 5 oyuncu dizüstünü duyurdu. Yine şık tasarımlı bu model, 900 dolar başlangıç fiyatıyla “bütçe dostu” olarak konumlandırılıyor. 144 Hz ekran ile donatılabilen dizüstü en üstte GeForce GTX 1650 Ti ekran kartı, Intel Core i5-10300H işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB SSD ile donatılabiliyor. Kişilerin Predator Triton 500 içinse 2.600 doları gözden çıkarması gerekiyor. “En yeni işlemciler ve GPU’lara ek olarak bu yıl Predator Triton 500 ve Acer Nitro 5 modellerinde heyecan verici yapısal yenilikler yaptık.” diyen Acer BT Ürünleri İş Birimi Dizüstü Bilgisayarlar Genel Müdürü James Lin, yeni modelleri hakkında “Bu yenilikler arasında en önemlisi, cihazların serin kalmasını sağlayan yeni termal teknoloji oldu. Oyuncular bu sayede en son işlemci teknolojisinin getirdiği performans avantajından yararlanabiliyor.” açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni dizüstü modeli