reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 Plus performans testine girdi

Samsung’un yaz döneminde çıkacak yeni Samsung Galaxy Note 20 ailesinden Galaxy Note 20 Plus modeli performans testine girdi.

Eğer kaynaklar yanılmıyorsa teknoloji devi şu an Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri üzerinde çalışıyor. Kısa süre önce ortak olarak güçlerini Snapdragon 865 işlemciden alacağını duyduğumuz telefonlar, bu konuda bir sürpriz yapacak gibi görünüyor. Çünkü ortaya çıkan Galaxy Note 20 PlusGeekbench” testine göre telefonlarda Snapdragon 865 Plus işlemci kullanılabilir. Qualcomm’un bu işlemci üzerinde aktif olarak çalıştığı biliniyor ve çıkışın Galaxy Note 20’ler ile yapılması çok da sürpriz olmaz deniyor. Geekbench testine 8 GB RAM ve Android 10 ile giren Galaxy Note 20 Plus, ailenin ortasındaki ya da en üstündeki model olarak büyük merak uyandırıyor. Tasarımsal olarak yukarıdaki çizgiyi benimseyecek aile, artık sık sık yapılan sızıntılar ile gündeme gelecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için başka neler biliyoruz?

Ice Universe’e göre telefonlar teknik olarak Galaxy S20 ailesinden çok da farklı olmayacak. Daha önce de aktardığımız üzere firma, Galaxy S20’lerin donanımını daha biraz daha farklı bir tasarım ve S Pen kalem ile birleştirecek. Kamera dahil olmak üzere Samsung’un Galaxy Note 20 serisinde köklü bir adım atmayacak olması elbette üzücü görünüyor. Yine Ice Universe’e göre Galaxy Note 20 ailesinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran kullanacak. Bu çok ekranın Galaxy S20 ailesinden daha iyi olacağı aktarılırken, bazı başka kaynaklar ise modelin 120 Hz yenileme hızının QHD+ çözünürlükte sunacağını aktarıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!