reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 Plus özelinde gelen güzel haber

Samsung’un yaz döneminde çıkacak Samsung Galaxy Note 20 Plus modeli için önemli bir haber ortaya çıktı. Bu güzel bir haber.

Sağlam kaynaklara göre Samsung şu an Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz hafta güçlerini Snapdragon 865 işlemciden alacağını duyduğumuz telefonlardan Samsung Galaxy Note 20 Plus, söylediği kadarıyla Avrupa’da LTE sürümüne de sahip olacak. Yani telefon sadece 5G destekli olarak Avrupa pazarına gelmeyecek. Peki bu neden güzel bir haber? Çünkü biliyorsunuz 5G destekli telefonlar donanımları nedeniyle biraz pahalı oluyor. Bu yüzden biraz daha uygun fiyatlı olacak LTE’li versiyon birçok Avrupa pazarı ve aynı zamanda Türkiye gibi pazarlar için büyük önem arz ediyor. Geçtiğimiz günlerde “Geekbench” testine Snapdragon 865 Plus işlemci ile girdiği görülen Galaxy Note 20 Plus, üst düzey Meizu yetkilisine göre direkt olarak Snapdragon 865 kullanacak. Çünkü bu yıl Snapdragon 865 Plus işlemci gelmeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Plus dahil aile hakkında başka neler biliyoruz?

Ice Universe’e göre telefonlar teknik olarak Galaxy S20 ailesinden çok da farklı olmayacak. Daha önce de aktardığımız üzere firma, Galaxy S20’lerin donanımını daha biraz daha farklı bir tasarım ve S Pen kalem ile birleştirecek. Kamera dahil olmak üzere Samsung’un Galaxy Note 20 serisinde köklü bir adım atmayacak olması elbette üzücü görünüyor. Yine Ice Universe’e göre Galaxy Note 20 ailesinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran kullanacak. Bu çok ekranın Galaxy S20 ailesinden daha iyi olacağı aktarılırken, bazı başka kaynaklar ise modelin 120 Hz yenileme hızının QHD+ çözünürlükte sunacağını aktarıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!