reklamı kapat

POPÜLER

benzin

Otomobil sahiplerinin yüzünü güldürecek haber; benzinle ilgili bir müjde daha

Dün benzine 8 kuruşluk bir zam gelmişti. Bu haberin ardından benzin hakkında sevindirici bir haber ortaya çıktı. Kaynakların aktardıkları bilgiye göre benzine 14 kuruşluk bir indirimin yapılması bekleniyor.

İndirimle birlikte İstanbul’da benzin fiyatının 5 liranın altına gerileyeceği ifade ediliyor. Benzinin yeni fiyatla birlikte 4,97 liraya kadar düşeceği konuşuluyor. Bu akşam gece 00:00 itibarıyla Ankara’da ortalama 5,20 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,06 lira olacağı ifade ediliyor. Benzinin litresinin İstanbul’da 5,11 liradan 4,97 liraya, İzmir’de ise benzin litresinin 5,20 liradan 5,06 liraya ineceğini söyleyelim.

EPGIS‘in sosyal medya hesaplarından bir kaç gün önce yaptığı açıklamada “Akaryakıt Fiyatlarında Değişiklik: 31/03/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Motorinde 6 KRŞ/LT’de ZAM, Benzinde 8 KRŞ/LT’de İNDİRİM Pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde gerçekleşmiştir.” denilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Benzin fiyatlarına indirim geliyor

Dünya petrol devleri varil fiyatlarında indirim yapma yoluna gittiğini hatırlatalım. Hal böyle olunca tüm dünyada akaryakıt fiyatları ucuzlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yapılan indirim sürücüler tarafından yeterli görülmemişti. Yeni yapılan indirim sürücüleri mutlu edeceğe benziyor. Biraz önce de belirttiğimiz gibi benzin fiyatlarına yapılacak indirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Önümüzdeki günlerde yeni indirimlerin yapılıp yapılmayacağını hep birlikte göreceğiz. Yeni fiyatla ilgili görüşleriniz nelerdir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgilinizi çekebilir

BMW 3 Serisi çarpışma testi