reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator Triton 500

300 Hz ekranlı oyuncu dizüstü Acer Predator Triton 500 Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Dikkat çeken Acer Predator Triton 500 oyuncu dizüstü modeli artık Türkiye’de de elde edilebilecek. Ancak fiyat oldukça yüksek seviyede.

Intel’in 10 nesil yeni işlemcileri ve Nvidia’nın yeni RTX Super ekran kartlarına sahip modellerden olan Acer Predator Triton 500, Türkiye pazarında da ses getirmeye hazır. Firmanın RGB klavyesi göz alan yeni oyuncu dizüstü, gerçekten güçlü bir seçenek konumunda. Baktığımıza zaman model Nvidia GeForce RTX 2080 Super ekran kartı, Intel Core i7-10750H işlemci, 32 GB RAM ve 1 TB SSD ile geliyor. Dizüstünün donanımı kadar ekranı da dikkat çekiyor. Çünkü Predator Triton 500 tam 300 Hz yenileme hızına sahip 15,6 inç 3 ms IPS ekranıyla çok akıcı bir oyun deneyimi vadediyor. Söylendiği kadarıyla 2,1 kg ağırlığındaki dizüstünde özel bir soğutma sistemi de yer alıyor. Firmaya göre Predator Triton 500, Vortex Flow teknolojisinden yararlanıyor. Bu yeni tasarımda, özel olarak geliştirilen üç adet fan bulunuyor. Kasanın içinde stratejik noktalara yerleştirilen bu fanlar birlikte çalışarak hava akımını artırıyor ve gürültüyü azaltıyor. Bu sistem, yüksek performans elde etmek için fan hızını artıran CoolBoost teknolojisiyle destekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator Triton 500 oyuncu dizüstü kaça satılacak?

Acer Türkiye’den gelen resmi fiyat tam 20.369 TL seviyesinde yer alıyor. Ancak modelin çok üst seviye bir seçenek olduğunu unutmamak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın