reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator Triton 900
Acer Predator Triton 900
Acer Predator Triton 900
Acer Predator Triton 900
Acer Predator Triton 900
Acer Predator Triton 900
Acer Predator Triton 900

Acer’dan tasarımı, performansı ve fiyatıyla nefes kesen oyuncu dizüstü: Predator Triton 900

Dizüstü pazarının önemli isimlerinden Acer, CES 2019’da her açıdan fark yaratan oyuncu dizüstü bilgisayarı Predator Triton 900 modelini detaylandırdı.

Oyuncu dizüstü pazarı efsane modeller ile genişlemeye devam ediyor. İşte bunlar arasında yer alan Acer Predator Triton 900, gerçekten dikkat çekiyor. Modelin ilk olarak hareketli ekran yapısı fark yaratıyor. Ezel Aero Hinge adı verilen özel bir menteşesi bulunan bilgisayar, bu sayede tablet formuna bürünebiliyor. Bu açıdan 17 inç ekranı dokunmatik olan cihaz, burada 4K çözünürlük sunuyor. IPS teknolojisine sahip panelin Nvidia G-Sync desteği de aktif olarak bulunuyor. Nvidia’nın G-SYNC teknolojisiyle ekranın yenileme hızı ile GPU’nun render hızını senkronize ederek oldukça akıcı ve düşük gecikmeye sahip bir oyun deneyimi ortaya koyulabiliyor. Aslında resmi gösterimi uzun süre önce yapılan model, CES 2019’a paylaşılan detaylara göre göre gücünü Intel Core i7 işlemciden, RTX 2080 ekran kartından ve 32 GB DDR4 RAM‘den alıyor. Birçok NVMe PCIe SSD depolama seçenekleri sunulan model, yaklaşık olarak 1.9 kg ağırlığa sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator Triton 900 alanda fark yaratıyor

Bunun için ödenmesi gereken ücret ise tam 4.000 dolar seviyesinde. Evet gerçekten oldukça pahalı olan model, sadece farklı bir deneyim arayanlara hitap ediyor.

İlgili Video

Model için daha önce yayımlanan videolardan