reklamı kapat

POPÜLER

Bumblebee

Hailee Steinfeld ve John Cena’nın Bumblebee 2 isteği

Hayal kırıklığı yaratan Transformers filmlerinin ardından Bumblebee izleyicilere ilaç gibi geldi. Kimileri şimdiden devam filmi bekliyor. Filmin yıldızları da hayranlarla benzer hisleri paylaşıyor gibi görünüyor.

Bumblebee filminin yıldızları Hailee Steinfeld ve John Cena geçtiğimiz günlerde devam filmiyle ilgili birbirine yakın açıklamalara imza attı. Hailee Steinfeld olaylara karakter gelişimi açından bakıp şu sözleri sarf etti:

“Bana sorarsanız karakterimin çok daha fazlasını yapacak potansiyeli var. Bumblebee’nin başından sonuna onun nasıl büyüdüğünü, bu kadar kısa bir zaman diliminde ne kadar geliştiğine şahit olduk. Bence onun öğreneceği çok şey var. Daha fazla yol katedebilir. Bu yüzden ikinci film olsun istiyorum”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski WWE yıldızı, yeni oyuncu John Cena ise olaya biraz daha mantık çerçevesinden bakıyor. Keyif aldığı ekiple yeniden çalışmak ve kazançlı bir işe imza atmak istediğini şu sözlerle anlatıyor:

“Devam filminin olmasını umuyorum. Yönetmen Travis Knight ile çalışmak çok keyifliydi. Ortaya güzel bir iş çıktı. Üstelik Bumblebee gişede de başarılı olacak gibi duruyor. Bu ekiple ikinci filmi çekmeyi isterim.”

Elbette devam filminin gelip gelmeyeceği Bumblebee’nin beyaz perdede göstereceği performansa bağlı. Bakalım filmin toplam gişe hasılatı ne olacak?

İlginizi çekebilir

Bumblebee filminden ilk fragman