reklamı kapat

POPÜLER

John Cena Dwayne Johnson

John Cena’nın seneler sonra gelen Dwayne Johnson özrü

WWE yıldızlığını geride bırakıp ciddi anlamda oyunculuğa adım atan John Cena seneler önce yaptığı açıklamalar için Dwayne Johnson özrünü hayranlarıyla paylaştı.

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse hem Dwayne Johnson hem de John Cena, WWE sayesinde ün kazanan isimler. Buradaki güreş gösterilerinin ardından ikisi de Hollywood’a geçiş yaptı. Dwayne Johnson son yılların en sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. John Cena ise ufak ufak ilerleme kaydediyor. Son olarak Bumblebee filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir süre önce Captain America olmak istediğini açıklayan John Cena seneler önce The Rock‘ı WWE’yi oyunculuk yapmak için için bırakmasını fazlasıyla eleştirmişti. Görünen o ki bu sözlerinden fazlasıyla pişmanlık duyuyor.

“Özür diliyorum. Kesinlikle yanlıştım. Dwayne’e o sözleri sarf ettiğimde sektöre bu kadar hakim değildim. Sadece WWE açısından bakarak konuşmuştum. Film yıldızı olmak için neler yapmak gerektiğine dair bir fikrim yoktu. Eğer WWE’deki bir mücadele yüzünden burnunuz kırılırsa, çektiğiniz filme devam edemezsiniz. Sinema sektöründe pek çok insanın kazancı oyuncuların sete tek parça halinde ulaşmasına bakıyor. Sakatlandığın zaman çekimler duruyor ve bu da zarar demek. O zamanlar bunların hiçbirini bilmiyordum. Aptal, bencil ve cahildim. O zamanki sözlerim televizyon için şahane bir malzeme olmuştu. Fakat daha sonra Dwayne Johnson’dan da defalarca özür diledim. Bu yüzden hatalı olduğumu kabul etmekte sorun görmüyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seneler önce yapılan açıklamalardan sonra Dwayne Johnson ve John Cena‘nın barıştığı zaten biliniyordu. İkili şimdilerde yeniden birlikte çalışıyor. Cena da oyunculuğa ağırlık vermeye niyetli gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Bumblebee fragmanı