reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 cephesinde hayranları sevindiren gelişme

Beyaz perdenin en uzun soluklu işlerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli cephesinde memnuniyet yaratan gelişmeler yaşanıyor. Hızlı ve Öfkeli 9 eksiksiz geri dönecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli serisi geçtiğimiz aylarda fazlasıyla can sıkan gelişmelerle gündeme gelmişti. Oyuncular arasında yaşanan anlaşmazlıklar hayranları üzmüştü. Dwayne Johnson ile arası bozuk olan Tyrese Gibson dokuzuncu filmde yer almama ihtimalini açıklamıştı. Ardından Letty karakterine hayat veren Michelle Rodriguez serinin kadın karakterlere ağırlık vermesi gerektiğini söylemişti. Eğer Letty’nin hikayede önemli bir yer olmazsa dokuzuncu filmde yokum demişti. Tüm bu açıklamalar kafaları karıştırmaya yetti de arttı bile.

That Hashtag Show‘un haberine göre tüm bu belirsizlik sonunda geride kaldı. Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson’ın Hızlı ve Öfkeli 9 ile birlikte geri döneceği kesinlik kazandı. Böylece oyuncu kadrosu eksiksiz olarak karşımıza çıkacak. Hızlı ve Öfkeli serisinin hayranları üzülmeyecek. Öte yandan onları ikna eden ne oldu, henüz bilmiyoruz. Fakat dokuzuncu filmde Michelle Rodriguez’in daha önemli bir rol üstlenmesi muhtemel görünüyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 10 Nisan 2020‘de izleyici karşısına çıkacak. Ondan önce 2 Ağustos 2019’da aynı dünyada geçen Hobbs & Shaw filmini seyredeceğiz. Ardından ana seri onuncu filmle birlikte son bulacak fakat yan hikayeler devam edecek.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı