reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 cephesinde beklenen müjde

Beyaz perdenin en aksiyon dolu serisi olan Hızlı ve Öfkeli yola devam ediyor. Uzun zamandır beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 için çalışmalar sonunda resmen başladı.

Hızlı ve Öfkeli’nin adını son zamanlarda hep yan projeler sebebiyle duyuyoruz. Bu noktada başı Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın rol aldığı Hobbs & Shaw çekiyor. Ana evrenin pek çok yan hikayeyle genişleyeceğini biliyoruz. Bunlardan biri serinin kadın karakterlerine odaklanan bir hikaye olacak. Diğeri ise geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı çıkan Netflix’te izleyicilerle buluşacak olan Fast & Furious: Spy Racers isimli animasyon seri. Paylaşılan ilk detaylardan dolayı biliyoruz ki animasyon serisinin odağı ergenlik çağlarını yaşayan Tony Toretto olacak. Tony, Vin Diesel’in hayat verdiği Dom’un ufak kuzeni olmasıyla ön plana çıkacak.

Hızlı ve Öfkeli 9 çalışmaları başladı

Tüm bu projeler büyük heyecan uyandırsa da, aslında gözler Hızlı ve Öfkeli 9’a dönmüş durumda. Dokuzuncu filmin Hobbs & Shaw sebebiyle ertelenmiş olması hayranların canını fazlasıyla sıkmıştı. Ancak bekleyiş sona yaklaşıyor diyebiliriz. Çünkü sonunda Hızlı ve Öfkeli 9’un çekimleri başladı. Bu gelişme seride uzun zamandır gördüğümüz Nathalie Emmanuel‘in tweetiyle birlikte ortaya çıktı. Game of Thrones sayesinde tanıdığımız oyuncu “Serinin dokuzuncu filminin çekimlerinde ilk gündeyiz. Sonunda ekip yeniden bir arada.” sözlerini paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Justin Lin’in üstlendiğini bildiğimiz Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek. O zamana kadar setten gelen görüntü ve haberlerle idare etmemiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw fragmanı