reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Hızlı ve Öfkeli serisi mahkemelik oldu

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli yapımcılar arasındaki anlaşmazlık yüzünden mahkemelik oldu. Peki sorunun kaynağı ne?

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli’nin dünyası genişliyor. Seri son iki filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ancak bunun haricinde bir de yan hikayeler tasarlanıyor. Bunlardan ilkinin Jason Statham ve Dwayne Johnson’ın rol aldığı Hobbs and Shaw olacağını biliyoruz. Ancak görünen o ki Hobbs and Shaw‘ı beyaz perdeye taşımaya çalışan Universal stüdyolarının başı yapımcılardan biriyle belada.

Hızlı ve Öfkeli cephesinde problem başladı

Yabancı basına düşen haberlere bakılırsa Hızlı ve Öfkeli serisinin yapımcılarından biri olan Neal Moritz, Universal stüdyolarına dava açtı. Stüdyonun aralarındaki sözlü anlaşmayı bozduğunu ve asılsız vaadlerde bulunduğunu iddia ediyor. Detaylara bakılırsa şimdiye kadarki Hızlı ve Öfkeli filmlerinin yapımcısı olmasına rağmen, haksız yere Hobbs and Shaw filminin yapımcılığından çıkartıldığını söylüyor. En basit tabirle hakkının iade edilmesini talep ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Universal stüdyoları bu problemle uğraşırken Jason Statham ve Dwayne Johnson‘ın rol aldığı Hobbs and Shaw filminin çekimleri tam gaz devam ediyor. Bildiğiniz gibi filmin kötüsü olarak da son yılların başarılı oyuncularından biri olan Idris Elba‘yı seyredeceğiz. Eğer dava çekim sürecini aksatmazsa filmi 11 Ağustos 2019‘da izleyebileceğiz.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı