reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw setinden Dwayne Johnson videosu

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw setinden Dwayne Johnson’lı kısa dövüş videosu [İzle]

Hızlı ve Öfkeli evreninde geçen Hobbs & Shaw, vizyon için gün sayıyor. Dwayne Johnson paylaştığı kamera arkası sahne ile aksiyon çekimlerine gönderme yapıyor.

Hızlı ve Öfkeli serisi evreni Hobbs & Shaw filmiyle genişletmeye hazır. 2 Ağustos‘ta Türkiye’de vizyondaki yerini alacak olan yapım, geri sayımı başlatırken Dwayne Johnson da hayranların görmek isteyebileceği kamera arkası görüntüleri paylaşıyor. Aksiyona, kovalamacaya ve yakın dövüşe doyacağımız filmde, Johnson dövüş sahnelerinden birinden kısa bir kesit sunuyor. “Hobbs & Shaw’ın setinden kısacık bir özel sahne” diye duyurduğu sahnenin ardından Idris Elba’nın karakteri için de “Hızlı ve Öfkeli’nin tüm seri boyunca sahip olduğu gelmiş geçmiş en güçlü kötü adam” yorumunu yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw aksiyonun dozunu artırıyor

Filmi kısaca hatırlamak gerekirse, orijinal seriden de hatırlayacağınız Hobbs ve Shaw aslında pek beraber çalışacak bir ikili değil. Ancak çaresiz sorunlar çaresiz çözümler üretiyor. Pek de sevgi dolu bir geçmişi bulunmayan bu iki zıt karakter ortak bir düşman karşısında güçlerini birleştirmek zorunda kalıyor. Hızlı ve Öfkeli evreninin adeta kötü Superman’i olan bu yeni düşman ise karakterlerimize kolay anlar yaratmıyor.

Filmden beklentiniz ne bilemiyoruz ancak bu film serinin diğer yapımları gibi aksiyonun her türlüsünü ortaya sermeye hazır. Akla hayale gelmeyecek sahneler de buna dahil elbette. Komedi ile harmanlanan aksiyon aynı zamanda size keyifli vakit geçirtmeyi de amaçlıyor. Filmde Johnson’a Jason Statham ve Idris Elba eşlik ediyor. Dwayne Johnson’ın paylaştığı videoyu haberin üzerinden izleyebilir, haberin devamında filmin fragmanını görüntüleyebilirsiniz.

İlgili video