reklamı kapat

POPÜLER

Marvel dizisi Falcon and Winter Soldier için John Wick takviyesi

Marvel dizisi Falcon and Winter Soldier için John Wick takviyesi

Disney, gelecek Marvel dizisi Falcon and Winter Solider için aksiyonu artırmaya hazırlanıyor. Seriye John Wick cephesinden önemli bir isim katıldı.

Marvel dizisi projeleri arasında yer alan Falcon and Winter Solider ekibine heyecan verici bir isim katıldı. John Wick serisinin yazarı Derek Kolstad, Bucky Barnes ve Sam Wilson’ın macerasını kaleme alacak. The Wrap‘ın özel haberiyle ortaya çıkan bu bilgi dizinin aksiyon dengesiyle ilgili de ipuçları taşıyor. John Wick serisinin aksiyondan hiç kaçmadığı, özellikle de üçüncü filmde aksiyonun her halini gördüğümüz düşünülünce, Winter Soldier ve Falcon için işler fazlasıyla hararetli geçecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel dizisi Falcon and Winter Soldier için diğer detaylar

Dizinin ilk sezonu 6 bölüm olarak tasarlanmış. Yönetmen koltuğunda Kari Skogland’ın oturduğu seride elbette başrolleri sinematik evrende de yer alan Anthony Mackie ve Sebastian Stan üstleniyor. Emily VanCamp ve Daniel Bruhl’un da dizide Sharon Carter ve Helmut Zemo rollerini yeniden canlandırması beklentiler arasında.

Marvel dizisinin ne zaman yayınlanacağına dair ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Henüz senaryo aşamasına yavaş yavaş geçildiği düşünülünce Disney+’ın bu yıl sonu yapacağı açılışa yetişmeyeceği kesin. 2020‘de görme ihtimalimizin daha yüksek olduğu dizinin konusuna dair de şimdilik pek bir detay bulunmuyor. Ancak hikayenin Avengers Endgame sonrasına odaklanacağı düşünülüyor. Falcon, filmin sonunda Captain America’nın kalkanını almasıyla yepyeni bir sorumluluğa yelken açmıştı. Winter Soldier’ın yeni “partneri” ile arasındaki dinamiklerin nasıl şekilleneceğini göreceğiz.

İlginizi çekebilir

John Wick 3 fragmanı