reklamı kapat

POPÜLER

Marvel dizisi The Falcon and The Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier dizisinin resmi konusu açıklandı

Disney+’ın Marvel dizisi The Falcon and the Winter Soldier, kısa tanıtımdaki sahnelerin ardından resmi özeti de hayranlarla paylaşıyor.

The Falcon and the Winter Soldier, Disney+ çatısı altında yayınlanacak ilk Marvel dizilerinden biri olmaya hazır. Super Bowl kapsamında yayınlanan kısa tanıtımda bazı sahnelerini gördüğümüz dizinin resmi özeti de nihayet açıklandı. Disney+ tarafından açıklanan özet şu şekilde: “Avengers Endgame’de gerçekleşen olaylar sonrasında Sam Wilson/Falcon ve Bucky Barnes/Winter Soldier global bir macerada bir araya gelerek yeteneklerini ve sabırlarını test eder.” Özetle beraber yeni serinin yönetmeninin Kari Skogland olduğu kaydedilirken senaryonun da Malcolm Spellman tarafından yazıldığı yineleniyor. İlk tanıtımda ise Falcon, Captain America’nın kalkanıyla bazı “denemeler” gerçekleştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Falcon and the Winter Soldier, sonbaharda yayınlanacak

Ağustos 2020’de yayınlanmasını beklediğimiz dizinin çıkış tarihi ise sonbahara alınmış gibi görünüyor. Bu durumda Disney+’ın sonbaharda çıkacak iki büyük dizisi olacağını da kaydedelim. Zira ilk sezonu büyük beğeni toplayan The Mandalorian da 2. sezon bölümlerini sonbaharda yayınlayacak. Şimdilik iki dizinin yayın tarihlerinin çakışıp çakışmayacağı bilinmiyor.

6 bölümle izleyici karşısına çıkacak olan dizi, bir sonraki film öncesi aradaki boşlukları dolduracak gibi görünüyor. Captain America’nın vedası ardından izleyicilerin de yeni düzene alışması için daha yumuşak bir geçiş sağlayabilir. Anthony Mackie ve Sebastian Stan’in başrolleri paylaştığı dizinin alacağı ilk tepkiler de şüphesiz merak ediliyor. The Mandalorian’ın ilk sezon bölümleri haftalık olarak yayınlandığı için Marvel dizileri için de benzer bir yayın programı izlenebileceğini kaydedelim. Netflix’te olduğu gibi tüm bölümlerin tek seferde yayınlanması beklenmiyor. Önümüzdeki günlerde dizinin resmi fragmanıyla net bir çıkış tarihine kavuşması beklentiler arasında. Marvel’ın diziden sahnelerin de yer aldığı kısa Disney+ tanıtımına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Disney+’ın Marvel dizilerinden ilk video!