reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Falcon & Winter Soldier

Marvel’ın Falcon & Winter Soldier dizisinin logosu ortaya çıktı

Disney’in Netflix’e rakip olarak tasarladığı internet platformu enteresan Marvel projeleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunlardan biri Falcon & Winter Soldier olacak. Dizinin logosu sonunda gün yüzüne çıktı.

Artık duymayan kalmadı ancak Disney tıpkı Netflix mantığına sahip bir internet platformu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Disney, Marvel, Pixar ve Star Wars filmlerini tek bir çatıda birleştiriyor. Hatta buna kısa süre önce satın alınan 20th Century Fox filmleri de dahil edilecek. Kısacası devasa bir platform için hazırlıklar sürüyor.

Disney bu platformu daha ilginç kılmak adına yeni Marvel dizileri planlıyor. Scarlet Witch ve Loki’nin yanı sıra Falcon & Winter Soldier dizisi göreceğiz.Dizinin başrollerini Anthony Mackie ve Sebastian Stan’in üstleneceği tahmin ediliyor. Captain America sayesinde tanışan Sam Wilson ve Bucky Barnes’ın bir takım oluşunu ve birlikte çalışmaya başlamalarını seyredeceğimizi düşünüyoruz. Henüz dizinin tam olarak neyi konu edeceğini bilmesek de, hazırlanan logo ortaya çıktı. Bu logoyla birlikte uzun zamandır konuşulan projenin resmen yolda olduğu da onaylanmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz Falcon & Winter Soldier ne zaman izleyici karşısına çıkacak bilmiyoruz. Fakat dizinin adı biraz kafamızı karıştırıyor. Çünkü Bucky Barnes, Winter Soldier ismini kullanmayı bırakmıştı. Avengers Infinity War ile birlikte onun White Wolf olarak anılmaya başladığını görmüştük. Kahramanımız orijinal ismine geri mi dönecek yoksa bu daha çok bilinen ismi diye mi tercih edildi, zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı