reklamı kapat

POPÜLER

The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier dizisinden ilk görseller

Disney+ platformunda izleyici karşısına çıkacak olan The Falcon and the Winter Soldier dizisinden ilk görseller gün yüzüne çıktı. Bu görseller Marvel tarafından hazırlanan konsept çalışmaları oldu.

Paylaşılan konsept çalışmalarında kahramanlarımdan birinin Captain America‘dan ilham alan kostümler giydiğini görüyoruz. Bucky Barnes‘ın kostümü tamamen mavi renkte, kırmızı detaylara sahip. Metal kolunda ise Captain America gibi bir yıldız yer alıyor. Sam Wilson siyah, kırmızı ve gri renkteki kostümüyle görülüyor. Ancak gözlükleri Cyclops’u andırıyor. Sharon Carter da kahramanlarımızda birlikte sahalara inecek gibi görünüyor. Üzerinde kendisini korumaya yetecek bir kostüm görünüyor ancak bu kostümün dikkat çekici bir özelliği bulunmuyor. Son olarak kim olduğunu bilmediğimiz bir ajanın Captain America kostümü içinde yer aldığını görüyoruz. Bu kişinin kim olduğuna dair bir fikrimiz yok.

Heyecanlandıran The Falcon and the Winter Soldier söylenti

Öte yandan The Falcon and the Winter Soldier’da Amerikan hükümetinin Sam Wilson’ın Captain America olmasına karşı çıkacağı konuşuluyor. Eğer bu söylenti doğruysa hükümet farklı bir ajanı Captain America gibi giydirip, kahraman olarak etrafta dolaştırıyor olabilir. Bu elbette Sam Wilson, Bucky Barnes ve Sharon Carter’ı bir araya getirecek bir sorun olacaktır. Bu söylenti aynı zamanda neden Sam Wilson’ı Captain America’nın kostümüyle görmediğimizi de açıklıyor. Görünen ki Sam Wilson’ın bu ismi hak etmesi gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Iron Man ve kızının silinen Avengers Endgame sahnesi