reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home’un gizlice tanıttığı Marvel kötüsü

Spider-Man Far From Home filminde Mysterio ile birlikte dikkat çekici bir Marvel kötüsünün daha izleyicilere tanıtıldığı ortaya çıktı. Fakat bu oldukça gizli bir şekilde yapıldığı için hayranların dikkatini çekmesi uzun zaman aldı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Spider-Man Far From Home’un asıl kötüsü Mysterio’ydu. Başta paralel evrenden gelen bir kahraman gibi görünse de, gerçek yüzünün ortaya çıkması uzun sürmemişti. Quentin Beck ve Peter Parker’ın barda oturduğu sahneden sonra tüm bu ortamın aslında sahte olduğunu anlamıştık. Bu sahnede yer verilen karakterlerden biri de Janice Lincoln oldu. Claire Rushbrook tarafından canlandırılan bu karakter Mysterio’nun ajanlarından biriydi ve sahnede barmen gibi davranıyordu. Fakat Janice Lincoln aslında Marvel çizgi romanlarında gördüğümüz kötülerden biri. Daha çok The Beetle ismiyle biliniyor. Çok ünlü bir kötü olmamasına rağmen Sinister Syndicate’ın kurucusu. Bu grubu meşhur Sinister Six’in kadın versiyonu olarak tanımlayabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home değişimi

Çizgi romanlarda bir mafya babasının kızı olan bu karakter Spider-Man: Far From Home’da çok farklıydı. Onun Tony Stark’ın eski çalışanlarından biri olduğunu ve gördüğü muameleden memnun olmadığını öğrendik. Bu sebeple Tony Stark‘ın eski çalışanları bir araya gelip Mysterio’nun ekibine dahil olmuştu. Onun orijinal hikayesinin filmde gördüğümüzle hiç alakası yok. Buna rağmen filmin karakteri tanıtırken yeni bir isim seçmek yerine Janice Lincoln’ü kullanması dikkat çekici. Bu karakterin ileride Spider-Man’in karşısına çıkması muhtemel görünüyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi