reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminden kötü adam şaşırtmacası

Avengers Endgame‘in ardından izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Spider-Man Far From Home filmi kötü adam tercihiyle Marvel hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor.

Spider-Man Far From Home filminin çekimleri uzunca bir süre Londra’da devam etti. Setten paylaşılan görüntüler sayesinde merak uyandıran bazı detaylar ortaya çıkmış oldu. Ancak görünen o ki film tüm bu sızıntılara rağmen kötüsüyle alakalı sürprizi gizli tutmayı başardı. İlgi uyandıran bu durum Comic Con Experience Brezilya‘da gösterilen fragmanla birlikte ortaya çıktı. IGN tarafından paylaşılan detaylara bakılırsa filmin kötüsü kesinlikle Mysterio olmayacak. Fragman şu şekilde özetleniyor: “Peter Parker okul gezisi kapsamında Avrupa’ya gidiyor. Bunu bir tatil olarak gördüğü için Spider-Man kostümünü yanına almıyor. İlk olarak Venedik’te görüyoruz. Fakat işler bir anda değişiyor. Nick Fury aniden Peter ve Ned’in odasına ziyarete geliyor ve Örümcek Adam’ı göreve çağırıyor. Ona bu görevinde Jake Gyllenhaal’ın Mysterio’su yardımcı oluyor. Böylece ikisini aynı saflarda mücadele verirken görüyoruz. Mysterio çizgi romanlardakine benzer bir kostüm giyiyor fakat kafasındaki fanus yok.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece uzun zamandır Spider-Man Far From Home’un kötüsü olarak göreceğimizi sandığımız Mysterio’nun aslında Örümcek Adam’ın müttefiklerinden biri olduğu anlaşılıyor. Bu durumun nasıl kotarıldığını ise 5 Temmuz 2019‘da göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı