reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home fragman söylentisi

Captain Marvel ve Avengers Endgame’in ardından fragman sırası sonunda Spider-Man Far From Home filmine geldi. En azından son söylentiler öyle söylüyor.

Son olarak Avengers Infinity War’da gördüğümüz Örümcek Adam önce Avengers Endgame ile ardından kendi solo filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha Avengers Endgame’e dair detaylar ortaya çıkmadan yeni bir Spider-Man filmi geleceğini biliyorduk. Hatta sette çekilen görüntüler ve sızdırılan bilgiler uzun süre gündemi meşgul etti. Fakat Örümcek Adam hayranlarının yeni odağı Spider-Man Far From Home fragmanı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız Spider-Man Far From Home ilk kez fragman söylentisiyle karşımıza çıkmıyor. Aralık ayında fragmanın izleyicilerle paylaşılma ihtimali gündeme gelmişti. Ancak önce Captain Marvel, sonra Avengers Endgame fragmanları geldi. Şimdi gerçekten sırada Spider-Man Far From Home var. İnternet dünyasındaki söylentiler fragmanın 15 Ocak’ta paylaşılabileceğine işaret ediyor. Tom Holland da ilk fragmanın artık yayınlanması için elinden geleni yapacağını ifade ediyor. Bakalım bu heyecan uyandıran söylenti doğru çıkacak mı?

Öte yandan Peter Parker’ı önce 26 Nisan’da çıkacak Avengers Endgame’de göreceğiz. Spider-Man Far From Home’u ise 5 Temmuz 2019’da izleyebileceğiz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman