reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Sürpriz isimlerin boy gösterdiği Spider-Man Far From Home fragmanı [Video]

Spider-Man Far From Home filminin merakla beklenen ilk fragmanı sonunda gün yüzüne çıkarttı. Dolu dolu bu tanıtım kafalarda yeni soru işaretleri yaratıyor.

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home, Avengers Endgame sonrasında karşımıza çıkacak. Buna rağmen Avengers Infinity War öncesinde geçen bir film mi izleyeceğiz, yoksa Avengers Endgame sonrasında mı, bilmiyoruz. Fragman da bu konuda hiçbir ipucu vermiyor. May Hala’nın Peter Parker‘ın Örümcek Adam olduğunu bildiği ve bunu kabullendiğini görüyoruz. Kahramanımız okul arkadaşlarıyla kapsamlı bir Avrupa gezisi yapmaya hazırlanıyor. Örümcek Adam kostümünü de geride bırakıyor. Fakat dünyanın ona ihtiyacı var gibi görünüyor. Hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan Nick Fury ona önemli bir görev veriyor. Böylece Spider-Man Far From Home setinde boy gösteren yeni kostümlerini yakından görme fırsatı elde ediyoruz. Fragmanın sonunda Jake Gyllenhaal’un canlandırdığı Mysterio karşımıza çıkıyor. Daha önce söylendiği gibi Örümcek Adam’a yardımcı olacak gibi görünüyor. Hatta Peter Parker’ın arkadaşları tarafından Iron Man ve Thor karşımıza bir kahraman olarak tanımlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Prag, Venedik, Berlin, Londra gibi şehirlerde geçeceğini öğrendiğimiz Spider-Man Far From Home filmi 5 Temmuz 2019‘da vizyonda olacak. Paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girşinde bulup seyredebilirsiniz.