reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame sonrası yayınlanacak Spider-Man Far From Home

Farklı sahneler içeren Türkçe altyazılı Spider-Man Far From Home fragmanı [İzle]

Spider-Man Far From Home filmi ilk fragmanını nihayet yayınladı. Filmin Türkçe altyazılı fragmanı ise tamamen farklı sahneler barındırıyor.

Heyecanla beklenen Spider-Man Far From Home, dün ilk fragmanını paylaşarak hayranlarla filmin nasıl olacağına dair ilk ipucunu paylaştı. Yaklaşık 2:46 dakikalık videonun ardından ise filmin Türkçe altyazılı 2 dakikalık bir fragmanı daha izleyicilerle buluşturuldu. Bu fragmanda ise Peter Parker’ın geziye hazırlık süreci tamamen çıkarılırken yerine konulan sahne kafalardaki soru işaretlerinden birini gideriyor. Pasaport kontrolünden geçen Peter’ın havalimanı görevlileri tarafından bavulu açılıyor. İngilizce fragmanda Peter’ın kostümünü yanına almayacağı mesajı verilirken, Türkçe altyazılı fragmanda May Hala’nın kostümü bavula küçük bir notla yerleştirdiği görünüyor. Tabii havalimanı memurları kostüme değil, bavul içindeki yiyeceğe takılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mysterio ile iş birliği

Nick Fury’i de gördüğümüz fragman Avengers Endgame sonrası yayınlanacağı için kafaları karıştırmış durumda. Daha önce film için “Avengers Endgame öncesinde gelişen olayları konu alacak.” denmişti. Ancak sinematik evrende 4. evreyi açacak olan filmin tarih olarak nerede yer alacağı tam olarak bilinmiyor. Elbette bu da Endgame spoilerlarını önlemek için yapılmış bir kafa karıştırma taktiği. Yoksa Peter’ın ve Fury’nin Avengers: Infinity War’da toza karıştığını hayranlar biliyor. Bazı hayranlar bu yüzden fragmanın yayınlanmasının Endgame sürprizini bozduğunu düşünüyor.

Yeni fragman ise Mysterio ve Spider-Man’in iş birliği yapacağı dedikodularını doğruluyor. 5 Temmuz’da vizyona girecek olan filmin fragmanıyla Mysterio’nun ikonik kaskının da filmde yer alacağı doğrulanmış oldu. Farklı bir açılışa sahip olan Türkçe altyazılı fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.