reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Çin’deki Marvel hayranlarına Spider-Man Far From Home sürprizi

Sony ve Marvel ortaklığında beyaz perdeye taşınan Spider-Man Far From Home Çin’deki hayranlara büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkacak olan Far From Home filmi büyük bir merakla bekleniyor. Bu macera sayesinde Marvel Sinematik Evreni’nde çoklu evren süreci resmen başlayacak gibi görünüyor. Buna vesile olacak isim ise Mysterio. Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio’nun başka bir evrenden geldiği ve o evrenin kötüleriyle mücadele ettiği fragmanda yer alan bilgilerin başında geliyor. Fakat oyuncak sızıntıları sayesinde biliyoruz ki fragmanda yaratılan izlenimin aksine Mysterio iyi bir karakter olmayacak, aksine filmin asıl kötüsü olarak karşımıza çıkacak. Öte yandan Iron Man’in ölümü Spider-Man için Ben Amca görevi üstlenecek. Peter Parker‘ın kahramanlığa bakış açısını değiştirecek. Daha fazla sorumluluk almasına vesile olacak. Tüm bu sebeplerden ötürü From Home filmi fazlasıyla merak uyandırıyor.

Çin’e özel Spider-Man Far From Home sürprizi

Geçtiğimiz haftalarda filmin beklediğimizden önce, 2 Temmuz‘da vizyona gireceği ortaya çıkmıştı. Bu durum da Marvel hayranlarının bekleyişini kısalttığı için sevinçle karşılanmıştı. Şimdi benzer bir durum Çin için söz konusu olacak. Jon Watts’ın yönettiği film orada 28 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çin’in böyle özel muamele görmesinin nedeni geniş nüfusu. Herhangi bir filmin orada erken vizyona girmesi, gişe kazancında ciddi bir ivme elde edilmesine yardımcı oluyor. Böylece ilk hafta sonu rakamları açıklandığında film kısa sürece inanılmaz kazanç elde etmiş gibi bir tablo ortaya çıkıyor. Benzer bir taktik kısa süre önce Aquaman ile uygulandı ve Warner Bros’a büyük yararı oldu. Şimdi Sony de aynı yöntemi deniyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı