reklamı kapat

POPÜLER

Batman

Batman cephesindeki son Robert Pattinson gelişmeleri

Warner Bros. stüdyolarının Batman rolü için Robert Pattinson‘ı düşündüğü uzun zamandır gündemde. Fakat yaşanan son gelişmeler sürece netlik kazandırıyor.

Kısaca özet geçmek gerekirse Batman v Superman ve Justice League filmlerinde izlediğimiz Ben Affleck, Bruce Wayne karakterine veda etme kararı aldı. Önce The Batman’in senaristliğini ve yönetmenliğini bıraktı. Ardından başrolde de yer almayacağını açıkladı. Bu kararın ardından Warner Bros’un yeni bir oyuncu bulmaktan başka çaresi kalmadı. Başlangıçta pek çok isim gündeme gelse de sona kalan iki isim Robert Pattinson ve Nicholas Hoult oldu. Son gelişmeler bu yarışı kazananın Pattinson olduğunu ortaya koyuyor.

Batman cephesinde neler oluyor?

Henüz resmi bir açıklama söz konusu değil ancak Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Deadline‘ın haberine göre Warner Bros. Robert Pattinson’ın Bruce Wayne rolünü üstlenmesine yeşil ışık yaktı. Sürecin kesinlik kazanması ise Pattinson’ın The Batman’de rol almak için imza atmasıyla birlikte kesinlik kazanacak. Henüz hiçbir şey net olmasa da, filmin 2021 senesinde izleyici karşısına çıkma ihtimali gündemde. Aynı şekilde filmde Penguin ve Catwoman gibi karakterlerin yer alacağı, Batman’in kahramanlık sürecinin başlarına yakından bakma fırsatı elde edeceğimiz ifade ediliyor. Elbette bu planların değişmesi veya söylentilerin yanlış çıkması da fazlasıyla mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Son gelişmeler Warner Bros stüdyoları ve filmin yönetmeni Matt Reeves‘in Batman rolünde Robert Pattinson konusunda fikir birliği sağladığını ortaya koymanın ötesine geçemiyor. Heyecanla yapılacak resmi açıklamayı bekliyoruz!

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı