reklamı kapat

POPÜLER

batman

Robert Pattinson’ın kendisini istemeyen Batman hayranlarına cevabı

Bruce Wayne olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Robert Pattinson kendisini Batman olarak görmek istemeyen hayranlar hakkında ne düşünüyor? Bu sorunun artık çok net bir yanıtı var.

Başrolünü Ben Affleck’in üstleneceği The Batman’i beklerken her şey bir anda alt üst oldu. Affleck, DC sinema evreninden ayrılma kararı aldı. Warner Bros. stüdyoları da projeye onsuz devam etmeyi tercih etti. Matt Reeves ve stüdyo tarafından seçilen yeni isim Robert Pattinson oldu. Pattinson’ın oldukça karmaşık bir imajı bulunuyor. Pek çok izleyici onu Twilight serisinden tanıyor ve “Edward Cullen’dan Batman olmaz” diyor. Fakat İngiliz oyuncu o zamandan bu yana pek çok başarılı projede yer aldı ve sanat filmlerine ağırlık vererek oyunculuğunu geliştirdi. Kendisi son yılların en başarılı isimleri arasında görülüyor. Yine de Twilight yüzünden Robert Pattinson’ın çok fazla olumsuz yorum aldığını söyleyebiliriz. Peki başarılı oyuncu bu olumsuz yorumlar sonrasında ne düşünüyor?

Robert Pattinson’ın Batman bakışı

“Açıkçası alacağım tepkilerin çok daha can yakıcı olmasını bekliyordum. Buna rağmen kimsenin desteklemediği taraf olmanın keyifli bir yanı var. Çünkü kimsenin sizden yüksek beklentileri olmuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söz konusu Batman olunca aslında tüm DC hayranlarının beklentileri oldukça yüksek. Fakat Robert Pattinson hayranları ikiye bölen bir isim oldu. Bu sebepler beklentilerin düşük olması en çok Pattinson’ın işine yarayacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı