reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man Batman

Robert Downey Jr’ın Batman ve Robert Pattinson yorumu

Iron Man ile gönüllerde taht kuran Robert Downey Jr., Robert Pattinson’ın Batman rolüne seçilmesiyle ilgili yorum yaptı. Tecrübeli oyuncu bu tercihi destekliyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi The Batman’in beyaz perdeye taşınma süreci fazlasıyla sancılı oldu. Başlangıçta DC sinema evreninin Batman’i olarak gördüğümüz Ben Affleck ile birlikte tasarlanan proje zaman içinde büyük değişiklikler geçirdi. Ben Affleck‘in ardından filmi Matt Reeves devraldı. Başrol için ise uzun arayışların sonunda Robert Pattinson seçildi. Uzun zamandır merakla takip edilen bu filmin çekimleri de kısa bir süre önce başladı. Ortaya nasıl bir sonuç çıkacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Görünen o ki bu konuda yalnız değiliz.

Iron Man’in Batman ve Robert Pattinson açıklaması

Marvel Sinematik Evreni macerasını Avengers Endgame ile tamamlayan Robert Downey Jr, geçtiğimiz günlerde The Joe Rogan Experience programına katıldı. Bu programda çok ufak bir an için The Batman filmi ve Warner Bros. stüdyolarının oyuncu tercihi de gündeme geldi. Tony Stark’ı canlandıran oyuncu görüşlerini çok kısa bir cümleyle paylaştı: “Robert Pattinson’ın neler yapacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Pattinson’ı severim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yakında Dolittle filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Robert Downey Jr’ın Robert Pattinson‘ın Batman’i konusundaki hevesli yaklaşımı oldukça dikkat çekici. Tecrübeli oyuncu bu konuda hiç yorum yapmamayı da tercih edebilirdi. Onun yerine Pattinson’ı sevdiğini ve nasıl bir iş ortaya koyacağını merak ettiğini dile getirmeyi tercih etti. Açıkçası biz de Robert Downey Jr ile aynı hisleri paylaşıyoruz.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı

İLGİLİ HABERLER