reklamı kapat

POPÜLER

the batman

The Batman filminden gelen ilk resmi paylaşım

Uzun zamandır sosyal medyadaki fotoğraflarla dikkat çeken The Batman filminin çekimleri resmen başladı. Bu durum yönetmenin paylaştığı fotoğrafla duyuruldu.

DC hayranları aslında çok uzun zamandır The Batman filmini bekliyor. Bu sürenin büyük bir kısmı detayların netleşmesini beklemekle geçti. Başlangıçta filmin başrolü olan Ben Affleck aynı zamanda senaryoyu yazacak ve filmi yönetecekti. Bu durum zaman içinde değişti. Ben Affleck ufak ufak bütün bu sorumluluklarından sıyrıldı ve DC sinema evreninden ayrıldı. Sonrasında yönetmenlik görevini Matt Reeves devraldı. O da yaşanan zorluklara rağmen oyuncu kadrosunu belirledi. Bruce Wayne rolünde Robert Pattinson‘ı göreceğimiz netleşti. Ona Zoe Kravitz ve Colin Ferrall gibi isimler eşlik edecek.

The Batman çekimleri başladı

The Batman’in çekimlerinin başladığı aslında uzun zamandır konuşuluyordu. Setten paylaşılan fotoğraflar çekimlerin başladığını ve yol alındığını ortaya koyuyordu. Fakat stüdyodan veya yönetmenden bu konuda bir açıklama gelmemişti. Sonunda Matt Reeves kendi Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. “Birinci gün” etiketiyle paylaştığı fotoğrafta The Batman filminin klaketini görüyoruz. Üzerinde sahne 17, çekim 1 detayları yer alıyor. Tarih ise 27 Ocak 2020.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önceki set fotoğraflarına rağmen çekimler yeni başlamış gibi görünüyor. Londra’daki çekimlerin ne zaman biteceği bilinmiyor. Fakat The Batman’in vizyon tarihi daha önceden 25 Haziran 2021 olarak açıklanmıştı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı