reklamı kapat

POPÜLER

The Batman

Robert Pattinson’ın büyük The Batman korkusu

The Batman filmini başrolünü üstlenen Robert Pattinson geçmişe dair bir itirafta bulundu. Bruce Wayne rolünü kaybetme korkusu yaşadığını anlattı.

Uzun zamandır beklediğimiz The Batman son zamanlarda dikkat çekici gelişmelerle karşımıza geliyor. Geçtiğimiz yıllarda bu projeye dair detayların netleşmesi fazlasıyla uzun zaman almıştı. Bu durum da beklentileri değiştirmiş ve kafaları karıştırmıştı. Ben Affleck‘in hem kamera arkası hem de kamera önü sorumluluklarından vazgeçmesinin ardından projeyi Matt Reeves devraldı. Başrolde ise Robert Pattinson’ı göreceğiz. Son yıllarda farklı karakterlerle karşımıza çıkan oyuncu internete düşen haberler nedeniyle Bruce Wayne rolünü kaybetme korkusu yaşadığını itiraf etti. O dönemde yaşadıklarını kısaca şu sözlerle özetledi:

The Batman endişesi

“Haberler internete ilk düştüğünde daha deneme çekimi bile yapılmamıştı. Benim için çok endişe vericiydi çünkü bu çok heyecanlandığım bir rol. Çıkan haberler yüzünden rolü kaybedeceğimi düşünmeye başladım. Bu çok istediğiniz bir şeyi kaybetmenin en kötü yolu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robert Pattinson’ın bu büyük korkusu gerçeğe dönüşmedi. Warner Bros. stüdyoları ve Matt Reeves söylentiler sebebiyle oyuncuyla görüşmelten vazgeçmedi. Şimdilerde The Batman filminin çekimleri Londra’da devam ediyor. Yönetmenin geçtiğimiz günlerde Twitter’da yaptığı paylaşımla birlikte çekimlerin başladığı netlik kazanmıştı. Merakla beklenen bu yapımın gösterim tarihi daha önceden 25 Haziran 2021 olarak açıklanmıştı. Bakalım ortaya nasıl bir iş çıkacak? Robert Pattinson’ın Batman’i beğenilecek mi?

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı