reklamı kapat

POPÜLER

Catwoman

Zoe Kravitz, Catwoman rolünü neden kabul etti?

The Batman filminde Catwoman karakterini Zoe Kravitz’in canlandıracağını biliyoruz. Peki başarılı oyuncunun bu rolü kabul etme sebebi neydi?

Warner Bros. stüdyoları solo Batman filmiyle boy göstermeye hazırlanıyor. Bu filmin başrolünü Robert Pattinson üstleniyor. Catwoman rolünde ise Zoe Kravitz’i göreceğimizi biliyoruz. Çekimleri kısa süre önce başlayan film yeni açıklamalarla gündeme geliyor. Bunlardan sonuncusu Zoe Kravitz‘ten geldi. Başarılı oyuncu bu rolü neden kabul ettiğini detaylı şekilde anlattı.

Zoe Kravitz’in Catwoman tercihinin sebebi

“Batman’in dünyası benim için hep çok ilgi çekiciydi. Aynı zamanda Catwoman’ın çok efsanevi bir karakter olduğunu düşünüyorum. Hiçbir zaman çizgi romanlara düşkün biri olmadım fakat buna rağmen ilgi çekici bir dünya. Michelle Pfeiffer ve onun performansını her zaman ilham verici buldum. Bu yüzden efsaneviydi. Selina Kyle güçlü feminenliği temsil ediyor ve ben bunu devralmak için sabırsızlanıyorum. Feminenliğin büyük bir güç olduğunu düşünüyorum fakat bu maskülen güçten farklı. Bunun Batman ve Catwoman arasındaki ilişkiyi çok enteresan kıldığını düşünüyorum. Batman maskülen bir gücü temsil ederken, Catwoman feminen bir güç olarak karşımıza çıkıyor. Bu biraz daha yumuşak ve karmaşık bir güç. Birinin hem çok yumuşak ve nazik olup aynı zamanda güçlü ve tehlikeli olması fikrini çok seviyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiden söyleyebiliriz ki Zoe Kravitz, Catwoman karakterini çok iyi anlamış gibi görünüyor. Bu sebeple onun Selina Kyle karakterini nasıl beyaz perdeye taşınacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı