reklamı kapat

POPÜLER

Kessler

Güç aracı pillerini USB powerbank’e dönüştüren adaptör

Kessler isimli bir fotoğraf ekipmanı şirketi, DeWalt elektrikli alet pillerini USB taşınabilir powerbank’e dönüştüren adaptörünü tanıttı. USB cihazlar ve seçili kamera ekipmanlarına destek veren adaptör, bir matkap  veya darbeli sürücüye güç vermek için kullanılan  iki elektrikli alet pili ile çalışıyor.

Elektrikli alet pilleri ABD’deki herhangi bir ev geliştirme veya donanım mağazasında kolayca bulunabiliyor. Kessler’in yeni piyasaya sürülen Mag Max 3A’nın ise bu pillerle çalışmak üzere tasarlandığı belirtiliyor. Taşınabilir bir powerbank’e dönüşen Mag Max 3A, tabletleri ve akıllı telefonları şarj etmek için 5A USB bağlantı noktasını bünyesinde barındırıyor.  Cihaz, akıllı telefonlar ve tabletler haricinde taşınabilir LED aydınlatmalara da güç sağlayabiliyor.

Doğrudan aküye bağlanan bu adaptörlerden birine sahip olan biri, ortalama bir donanım mağazasına girebiliyor ve ihtiyaç duyduklarında yeni bir elektrikli alet pili satın alabiliyor. Adaptör, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için farklı seçenekler sunan DeWalt 20 / 60V Flex Volt pillerle de uyumlu. USB ve D-Tap aydınlatma bağlantılarına ek olarak, adaptör 14.4V 3A Lemo 2 pimli 5.5mm dişi konektöre de sahip. Adaptör vlogger’lar ve elektrik prizlerinden uzakta düzenli olarak resim çeken veya video kaydeden diğer insanlar için de ideal.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adaptörün satış fiyatı ne kadar?

Mag Max adaptörün yurt dışı satış fiyatı ise 200 dolar. Adaptörün Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın 16 inç MacBook Pro modeli