reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın en akıllı ve en havalı alet çantası [Video]

Üretim ve tamir işleriyle haşır neşirseniz yanınızdan ayırmadığınız alet çantası da sizin için ayrı bir önem teşkil ediyor demektir. Peki ya akıllı ve bir o kadar da havalı bir alet çantanız olsaydı?

Her derde deva bir alet çantası hayatınızı kolaylaştırabilir. Indiegogo projesi olan Coolbox bunun için en güçlü adaylardan biri. Tüm havalı özelliklere sahip olan Coolbox, sıradan bir alet çantasından çok daha fazlasını sunuyor. Altında yer alan tekerleklerle taşınması oldukça rahat olan Coolbox, üstünde yer alan mıknatıslı alanla 500 grama kadar metal parçaları taşıyabiliyor. Böyleye vida, çivi gibi çalışırken kaybolması kolay parçaları kaybetme riski ortadan kalkıyor.

Karanlıkta çalışmanız gerekirse diye LED ışıklara sahip olan cihazda bir dışta bir de içte olmak üzere iki adet tablet standı yer alıyor. Ayrıca telefonunuzu koyabileceğiniz gizli bir bölme de mevcut. Şişe açacağı dahi bulunan Coolbox, IPX4 sertifikasıyla suya dayanıklı. Bluetooth aracılığıyla cihazlarınızı bağlayabileceğiniz akıllı alet çantasında yer alan hoparlörle müzik ziyafeti de çekebilirsiniz. Dahili pili bulunan Coolbox’ta iki adet USB girişinin yer aldığını da belirtelim. En ince detaya kadar düşünülmüş alet çantasında pil durumunu gösteren dijital bir saat ve bir de yazı yazma tahtası yer alıyor. On parmağında on marifet olan bu alet çantası Indiegogo’da hedeflediği desteği çoktan katladı bile. Temmuz gibi Kanada ve Amerika’daki kullanıcılara gönderilecek olan alet çantasının Indiegogo fiyatı ise 200 dolar.