reklamı kapat

POPÜLER

PEUGEOT Powertools

Peugeot’dan kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak şarjlı el aletleri

Peugeot Outillage, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak bir ürüne imza atıyor. Peugeot Outillage,
kullanıcılar için hobi amaçlı; darbeli matkap, kırıcı ve delici, hızar, dekupaj, dairesel zımpara, jet taşlama, silindir zımpara ve çok amaçlı aletten oluşan eksiksiz bir el aleti yelpazesi sunuyor.

Peugeot Design Lab tarafından tasarlanan yeni koleksiyon, EnergyDrill matkaplarıyla başlayan şarjlı el aletleri ailesine dayanıyor. Peugeot yeni el aletleri koleksiyonunu aynı zamanda yeni bir logo, yeni bir marka imzası ve yeni bir web sitesi ile tanıtıyor. EnergyHub el aletlerinin tamamı seçkin mağazalarda, özel web sitelerinde ve Peugeot çevrimiçi mağazasında satışa sunuluyor. Fiyatları 79,99 Euro ile 289 Euro (vergiler dahil) arasında değişiyor.

Peugeot’nun 2, 4 veya 5 Ah bataryalarla uyumlu yeni EnergyHub şarjlı el aletlerinin büyük bölümü dayanıklı ve verimli BRUSHLESS motorla donatılmış durumda. Her bir alet, koruyucu gözlük, toz maskesi ve kulak tıkacı içeren bir güvenlik kitiyle birlikte satışa sunuluyor.

EnergyDrill-18VPBL2 darbeli matkap 85 Nm torka sahip BRUSHLESS motoru ile ahşap, PVC, metal ve betonu delebiliyor ve titreşim önleyici elcik, iki adet 2 ve 5 Ah lityum-iyon batarya ve taşıma çantası ile birlikte satılıyor. Fiyatı 289 Euro.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Betonu bile delebilen cihazın satış fiyatı ne kadar?

EnergyPunch-18VBL kırıcı ve delici en dayanıklı malzemeleri ve betonu delebiliyor. Delme ve kırma işlevlerine sahiptir. 2,2 Jul darbe kuvvetine sahip fırçasız motor, LED aydınlatma ve titreşim önleyici elcik ile birlikte satılıyor. Fiyatı 169,90 Euro. EnergySaw-J18V dekupaj, kıvrımlı veya düz çizgileri kolayca kesebiliyor. Bıçakları bağlamak için alet gerektirmeyen ürün LED aydınlatma, ergonomik elcik, alüminyum taban ve özellikle ahşap kesimi için tasarlanmış üç bıçakla satışa sunuluyor. Fiyatı 89,90 Euro.

İlginizi çekebilir

Renault Clio RS performans kiti