reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame öncesi Iron Man Thor ve Captain America buluşturan Captain Marvel fragmanı

Iron Man, Captain America ve Thor’u buluşturan Captain Marvel fragmanı [Video]

Captain Marvel yeni fragmanıyla Iron Man, Captain America ve Thor‘u bir araya getiriyor. Kahramanların dönüşüm sürecine odaklanan fragman, Carol Danvers’ın hikayesine dikkat çekiyor.

Yeni bir televizyon fragmanı yayınlayan Captain Marvel için vizyon tarihi hiç olmadığı kadar yakın. 8 Mart için artık gün sayan filmin Türkiye’de de sinema biletleri için ön satışlar başlamış durumda. Carol Danvers’ın Captain Marvel’a dönüşümünü aktaracak olan hikayenin yeni fragmanı ise bizi biraz geçmişe götürüyor. Iron Man ile açılışı yapan fragman, Tony Stark’ın nasıl bir kahramana dönüştüğünü hatırlatıyor. Daha sonra Captain America sahneye çıkıyor. Maruz kaldığı deneyler sonucu olduğu noktaya gelen kahramanı ise doğuştan yeteneklere sahip Thor takip ediyor. Peki Captain Marvel bu hikayenin neresinde yer alıyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kahraman olmak için ne gerekiyor?

Bildiğiniz gibi film ana tema olarak Carol Danvers’ın geçmişini çözmesi üzerine odaklanıyor. Nick Fury’nin de dahil olduğu bu macera aynı zamanda S.H.I.E.L.D. organizasyonunun geçmişine de ışık tutacak gibi görünüyor. Kahramanımızın normal bir insandan Captain Marvel’a dönüşüm sürecindeki adımları göreceğimiz filmde aksiyon da bizi bekliyor. Kree’lerle yüzleşmek zorunda kalan kahramanımızın gücünün sınırlarını da bu film ile göreceğiz gibi. Uzay aksiyonunu da beraberinde getiren yapımın aynı zamanda ek sahnelerde Avengers Endgame filmine bağlanması yine beklentiler arasında. Avengers Endgame de bu filmin ardından 26 Nisan’da vizyondaki yerini alacak. Fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.