reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Carol Danvers

Captain Marvel filminden Carol Danver odaklı yeni tanıtım [Video]

Avengers Endgame öncesi izleyeceğimiz son Marvel filmi olan Captain Marvel yeni tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Televizyona özel hazırlanan bu tanıtımda Carol Danvers’ın dönüşümüne odaklanıyoruz.

Captain Marvel televizyon tanıtımıyla karşımızda

Marvel Sinematik Evreni’nin en güçlü kahramanı olduğu açıklanan Captain Marvel aslında bizler için kocaman bir gizem. Onun güçlerini nasıl kazandığı, neden şimdiye kadar nerede olduğu ve Avengers Endgame filminde nasıl bir rol oynayacağı büyük merak konusu. Marvel tarafından paylaşılan televizyon tanıtımı ise bir anlamda bu gizeme odaklanıyor. Brie Larson’ın hayat verdiği Carol Danvers’ın hayatının dönüm noktasını görüyoruz. Yaşadığı kazayla birlikte onun için kaçınılmaz dönüşüm başlıyor. Tanıtımda en fazla dikkat çeken detay ise elindeki mavi kan oluyor. Kree ırkının insanların aksine mavi kan sahibi olduğunu biliyoruz. Bu yeni görüntü de Carol Danvers’ın kaçınılmaz geleceğine işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başrolünde Brie Larson’ın yer aldığı filmde ona Jude Law, Lee Pace, Samuel L. Jackson, Gemma Chan ve Clark Gregg gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin üstlendiği Captain Marvel, 8 Mart 2019’da yani kadınlar gününde izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.