reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Avengers Endgame

Avengers Infinity War’a Avengers Endgame usulü tanıtım [Video]

Avengers Endgame’e dair belirsizlik süresi devam ederken Marvel hayranları başarılı çalışmalara imza atıyor. Bu çalışmaların son halkası ise Avengers Infinity War ile alakalı oldu.

Avengers Infinity War çalışması

Geride bıraktığımız senenin en çok konuşulan filmi şüphesiz Avengers Infinity War oldu. Alıştığımız süper kahraman filmlerinin aksine finalde kazanan taraf kahramanlarımız değildi. Finalde Thanos uzun yılların ardından amacına ulaştı ve evrenin yarısını gerçeklikten sildi. Durum böyle olunca bir anda herkesin ilgisi Avengers Endgame’e yöneldi. Marvel ise uzun zaman boyunca filme dair hiçbir şey paylaşmayarak büyük merak uyandırdı. Öyle ki fragman çıkana kadar filmin tam ismini bile bilmiyorduk. Üstelik paylaşılan fragman da olabildiğince az görüntü ve bilgi içeriyor. Bu durum iyice meraklanmamıza neden oluyor.

Hazırladığı videolarla ünlü olan Mr. Krepshus şimdi de Avengers Infinity War filmine el attı. Marvel’ın Avengers Endgame taktiği bu filmde de uygulansa, nasıl bir fragman izlerdik sorusuna yanıt verdi. Tahmin edebileceğiniz üzere bu videoda olabildiğince az görüntü ve detay yer alıyor. Amaç tamaman seyircileri heyecanlandırmak. Mr. Krepshus‘un büyük beğeni toplayan çalışmasını haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım, Avengers Endgame 26 Nisan‘da vizyona olacak.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman