reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame filmlerinin kamera arkası [İzle]

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame filmlerinin çekimleri arka arkaya gerçekleştirilmişti. Şimdi bu süreci özetleyen kamera arkası görüntülerini derleyen keyif bir video gün yüzüne çıktı.

Marvel stüdyolarının on senelik macerası Avengers Infinity War’un vizyona girmesiyle bir dönemi sonlandırmaya adım attı. Kahramanlarımızın şimdiye kadar çoğu zaman farkında olmadan Thanos‘un planlarına karşı mücadele verdiği anlaşıldı. Onlar sonunda deli titan ile karşı karşıya geldi fakat mücadelenin galibi olamadılar. Infinity War’un finalinde Thanos tüm sonsuzluk taşlarını bir araya getirdi ve parmağını şıklatarak evrenin yarısını gerçeklikten sildi. Avengers Endgame filminde ise geriye kalan kahramanlarımızın verdiği büyük savaşa şahit olduk. Önce umutsuzluğa kapılsalar da zaman yolculuğunun mümkün olduğunu anlamaları ve sonsuzluk taşlarını geçmişten teker teker toplamalarıyla zafer mümkün hale geldi. Elbette bu süreçte Black Widow ve Iron Man gibi büyük kayıplar yaşandı. Fakat sonuçta kaybolan herkesi geri getirmek mümkün oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame setinde keyifli anlar

İki filmden oluşan bu büyük macera geçtiğimiz senenin en çok konuşulan işlerinden biriydi. Marvel stüdyoları hem gizliliği korumak hem de devamlılığı sağlamak adına iki filmin çekimini arka arkaya gerçekleştirdi. Çekim süreci fazlasıyla uzun sürmesine rağmen ortaya oldukça başarılı iki hikaye çıktı. Bu çekimler sürecinde uzun süre birlikte zaman geçirme fırsatı bulan ekip ise iyice yakınlaştı ve birlikte keyifli anlar geçirdi. Onların bu eğlenceli anları Avengers Infinity War ve Avengers Endgame filmlerinin kamera arkası görüntülerine yansıdı. Bu anları haberimizin girişindeki videoda bulup izleyebilirsiniz.