reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers: Infinity War ilk posteriyle kahramanları bir araya getiriyor!

Bir araya getireceği kahramanlar nedeniyle büyük heyecan uyandıran Avengers: Infinity War‘dan ilk poster San Diego Comic Con kapsamında ortaya çıktı.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Avengers: Infinity War yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Bu hikayede Avengers ekibinin yanı sıra Guardians of the Galaxy de yer alıyor. Onlara Doctor Strange, Spider-Man ve Captain Marvel gibi kahramanlar da eşlik ediyor. Bu kalabalık ekip korkutucu planlarını hayata geçirmeye başlayan Thanos‘a karşı mücadele vermeye hazırlanıyor. Büyük bir merakla beklenen bu filmin çekimleri devam ederken, ekip San Diego Comic Con arası veriyor. Marvel’ın büyük ilgi gören SDCC paneli henüz gerçekleşmedi ancak Avengers: Infinity War‘dan ilk poster gün yüzüne çıktı bile!

Öncelikle bu posterin sinemalarda kullanılmak üzere hazırlanmadığını dile getirmekte yarar var. Avengers: Infinity War’un vizyona girmesine oldukça uzun bir zaman var. Fakat ekip bir de San Diego Comic Con kapsamında hayranların karşısına çıkacak. Dolayısıyla hayranların ünlü isimlere imzalatabileceği bir postere ihtiyaç duyuluyor. İnternete düşen bu poster de tam olarak bu ihtiyacı karşılamak üzere hazırlanmış durumda.

Yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşlerin üstlendiği Avengers: Infinity War’un 4 Mayıs 2018’de vizyona girmesi bekleniyor. Filmin gün yüzüne çıkan ilk posterini hemen aşağıda bulabilirsiniz.