reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War’un posterinde kahramanların değişimi şaşırtıyor

Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla öne çıkan Avengers: Infinity War yeni gelişmelerle gündeme gelmeyi sürdürüyor. Marvel çizgi romanlarından uyarlanan film şimdi de San Diego Comic Con posteriyle karşımızda. Tüm kahramanlara yer veren bu devasa posterin en dikkat çekici yanı ise kahramanların değişimi.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Avengers: Infinity War’dan ilk posterin gün yüzüne çıktığını sizlere duyurmuştuk. Bu posterde Iron Man öne çıkarken, arkasında birçok farklı kahraman yer alıyordu. Geçen zamanın ardından San Diego Comic Con’a özel hazırlanan posterin tam versiyonu da paylaşıldı. Bu posterin ortasında filmin kötüsü Thanos yer alıyor. İki yanında ise Avengers ve Guardians of the Galaxy gibi ekipleri görüyoruz. Onların yanı sıra Doctor Strange ve Winter Soldier da posterde kendine yer buluyor. Ancak Captain Marvel ortalıkta gözükmüyor.

Haberimizin girişinde yakınlaştırılmış versiyonunu bulabileceğiniz bu posterde bazı kahramanlarımız oldukça farklı görünüyor. Örneğin Captain America‘nın saçı ve sakalları alıştığımızdan çok da uzun. Bu da ona sert bir hava katmış. Black Widow ise kızıl renkten vazgeçmiş ve saçlarını platin rengine çevirmiş gibi görünüyor. Tüm bu değişikliklerin Avengers: Infinity War’da yaşanacak zaman atlamasına işaret ettiği düşünülüyor.

Yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşlerin üstlendiği Avengers: Infinity War’un 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek. Paylaşılan posterin tam versiyonunu aşağıda bulabilirsiniz.

TAM VERSİYON