reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War’un ilk fragmanıyla büyük mücadele başlıyor [Video]

Marvel‘ın sevilen kahramanlarını bir araya getirecek olan Avengers Infinity War uzun bir bekleyişin ardından ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Bu tanıtım filme dair ilk ipuçlarını taşıyor.

Yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo’nun üstlendiği üçüncü Avengers filmi sonunda Thanos‘la tanışmamıza vesile olacak. Şimdiye kadar pek çok olayda etkisi hissetiğimiz bu dev Sonsuzluk Taşları’nı toplamak üzere harekete geçiyor. Bunlardan en azından iki tanesinin eldivenine yerleştirilmiş olduğunu görüyoruz. Zihin taşını almak için ise Vision‘ın peşine düşüyor. Onun ortaya çıkması Spider-Man, Doctor Strange, Black Panther ve Ant-Man gibi kahramanların Avengers ile buluşmasına vesile oluyor. Özellikle Örümcek Adam’ın yeni kostümü fazlasıyla dikkat çekiyor. Tanıtımın sonunda ise Thor‘u perişan halde Guardians of the Galaxy ekibinin karşısında görüyoruz. Thanos’la karşılaştığını düşündüğümüz kahramanımız Marvel evrenini bekleyen büyük tehlikenin habercisi gibi duruyor.

Gösterim tarihi bilmecesi

Şimdiye kadar izlediğimiz en devasa süper kahraman filmi olmaya hazırlanan Avengers Infinity War’un vizyon tarihi 4 Mayıs 2018 olarak görünüyor. Fakat Marvel’ın vizyon taktiğini göz önünde bulundurunca bu filmi Türkiye’de 27 Nisan‘dan itibaren seyredebileceğiz. Heyecan uyandıran filmin aksiyon dolu fragmanını haberimizin girişinde, yeni posterini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.