reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War daha vizyona girmeden ilk rekorunu kırdı

Vizyon tarihi bir hafta öne çekilen Avengers Infinity War daha izleyici karşısına çıkmadan ilk rekoruna imza attı. Böylece Marvel tarihinde pek çok başarıya imza atacağının ilk sinyallerini vermiş oldu.

Geçtiğimiz günlerde son fragmanıyla büyük heyecan uyandıran Avengers: Infinity War için ön bilet satışları başladı. Bildiğiniz gibi Marvel genelde bu alanda fazlasıyla başarılı. Kısa bir süre önce Black Panther, Batman v Superman: Dawn of Justice’in ön bilet satışları rekorunu kırmış ve listenin en tepesine oturmuştu. Maalesef filmin zirve macerası fazlasıyla kısa sürdü. Avengers Infinity War’un bu rekoru ele geçirmesi sadece altı saat sürdü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel‘ın onuncu yılında izleyici karşısına çıkacak olan Avengers Infinity War ağırlığını her yerde hissettirecek gibi görünüyor. Filmin gişede 1 milyar dolar sınırını rahatlıkla geçebileceğini ön görmek hiç de zor değil. Bunun yanında Avengers 3‘ün açılışında da büyük bir rekor kırması, uzun vadede de sinema tarihinin en çok izlenen filmleri arasına girmesi bekleniyor. Dolayısıyla altı saatte kırılan ön bilet satışı sadece bir başlangıç.

Yıldız isimleri bir araya getiren Avengers Infinity War tüm dünyada 4 Mayıs yerine 27 Nisan‘da seyirci karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan son fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili video

Avengers Infinity War son fragman