reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War’un son fragmanında Thanos’un ezici üstünlüğü hissediliyor [Video]

Vizyon tarihi öne çekilen Avengers Infinity War son fragmanıyla boy gösteriyor. Sonunda Avengers ve Guardians of the Galaxy’nin tam anlamıyla bir araya gelişine şahit oluyoruz. Thanos ise tüm heybetiyle boy gösteriyor.

Tamamen yeni görüntülerden oluşan fragman Marvel hayranlarına ciddi ipuçları veriyor. Thor’un yardımıyla Avengers ve Guardians of the Galaxy ekipleri tanışıyor. Böylece kahramanlarımız Thanos‘u birinci ağızdan, Gamora‘dan dinleme fırsatı elde ediyor. Onun neyi amaçladığını ve ne kadar güçlü olduğunu anlıyorlar. Onun istediği bir şeye sahip olmayı avantaja çevirmeye çabalıyorlar. Öte yandan Captain America ve Black Widow’un Wakanda‘ya ulaşmasına şahit oluyoruz. Oradaki mücadele için çalışmalar başlıyor. Thanos’u sonunda zırhıyla görmemizin ardından ilk tehditlerini savuruyor. Iron Man‘e “Umarım seni hatırlarlar” diyerek saldırıyor. Asıl şaşırtıcı olan ise Captain America‘nın Thanos ile teke tek mücadeleye girmesi oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu karanlık havaya rağmen alıştığımız şakalardan da mahrum kalmayacağız gibi görünüyor. Peter Quill ortamı yumuşatırken, Spider-Man ve Doctor Strange‘in tanışması yüzümüzde gülümseme yaratıyor.

Herkesi buluşturacak olan Avengers Infinity War’u 27 Nisan‘dan itibaren seyredebileceğiz. Filmden paylaşılan son fragmanı ve yeni posteri ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Avengers Infinity War son fragman