reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Robert Downey Jr’ın Avengers Infinity War’daki favori sahnesi

Marvel Sinematik Evreni’nin kurulmasında ve sağlam adımlarla ilerlemesinde büyük katkısı olan Robert Downey Jr daha Avengers Infinity War çıkmadan filmdeki favori sahnesini açıkladı.

Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr, MCU’nun bel kemiği desek, abartmış olmayız. Şimdiye kadar pek çok filmde karşımıza çıkan oyuncu Spider-Man Homecoming‘in istenen başarıya erişmesine de yardımcı oldu. Fakat tüm bunlar Avengers 4 ile birlikte değişebilir. Yakında veda edeceğini düşündüğümüz oyuncu geçtiğimiz günlerde çıkıp Avengers Infinity War‘da en sevdiği sahneyi açıkladı. İşin ilginç yanı bahsettiği sahnede Iron Man’in adı bile geçmiyor!

“Aslına bakarsanız filmdeki favori sahnemi fragmanlarda çoktan gördünüz. Thor’un daha yeni kendine gelmiş haliyle ‘Siz de kimsiniz?’ diye sorması ve hemen ardından Guardians of the Galaxy ekibinin suratlarını gördüğümüz sahneye bayılıyorum. Kesinlikle favorim. Eğer üçüncü Avengers filmi sadece bu sahneden oluşsa, yeterli olurdu diye düşünüyorum.”

Fragmanlarda yer alan bu sahne Thor ve Guardians of the Galaxy’nin beklenmedik şekilde tanışmasını içeriyor. Bilinçsiz halde bulunan Thor kendini yeni bir grup kahramanın arasında buluyor. Ardından onlarla birlikte dünyaya geliyor. Böylece kahramanlarımız direkt birinci ağızdan yani Gamora‘dan Thanos’a dair bilgi edinme fırsatı yakalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beklenmedik buluşmalara, şaşırtıcı iş birliklerine sahne olmasını beklediğimiz Avengers Infinity War, 27 Nisan‘da izleyici karşısına çıkacak. Filmden paylaşılan son tanıtımı hemen aşağıda görebilirsiniz.

İlgili video

Avengers Infinity War son fragman