reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Iron Man’in yıldızı Robert Downey Jr’dan iddialı Avengers Endgame açıklaması

Avengers Endgame için geri sayım devam ederken hayranların ürettiği teorilerin ardı arkası kesilmiyor. Hatta meşhur bazı teorilerin doğru çıkacağına dair büyük bir inanç hakim. Iron Man’e hayat veren Robert Downey Jr ise bu çabaların boşa olduğunu düşünüyor.

Geçtiğimiz sene Avengers Infinity War vizyona girdiğinden bu yana Marvel hayranlarının uğraşı aynı. Herkes izlediğimiz o şaşırtıcı finalin ardından Avengers Endgame’de neler olacağını tahmin etmeye çalışıyor. Sızıntılar, tanıtımlar, fragmanlar ve ortaya çıkan set görüntüleri ayakları yere basan teoriler üretmek için kullanılıyor. Fakat şimdiye kadar gördüğümüz her tanıtım üretilen teorilerin büyük bir kısmının yanlış çıkacağına işaret ediyor. Iron Man ile Marvel Sinematik Evreni’nin temellerini atan Robert Downey Jr da filmle ilgili oldukça rahat görünüyor. Marvel tarafından paylaşılan ufak bir videoda oyuncuların Avengers Endgame’e dair görüşleri yer alıyor. Robert Downey Jr bu videoda şu sözleri sarf ediyor: “İzleyicilerin filmde neler yaşanacağını tahmin etmesi mümkün değil”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette Robert Downey Jr’ın internetin derinliklerine dalıp Avengers Endgame teorilerini okuduğunu düşünmüyoruz. Buna rağmen hayranların tahminlerinin yanlış çıkacağına bu denli inanıyor olması filmde gerçekten şaşırtıcı sürprizler yaşanacağına işaret ediyor. Bakalım Iron Man’in yıldızı bu iddialı sözlerinde haklı çıkacak mı, yoksa hayranlar sinema salonundan hayal kırıklığıyla mı ayrılacak?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı