reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Iron Man

Robert Downey Jr.’ın Iron Man için umutlandıran Avengers Endgame açıklaması

Avengers Endgame fragmanında karşımıza “ölmek üzere” olan bir Iron Man çıkmış olabilir. Ancak fragmandan birkaç gün önce yayınlanan Robert Downey Jr. videosu bu konuda ilginç bir detay içeriyor.

İlk fragmanıyla gündeme oturan Avengers Endgame, fragmanla beraber Iron Man hayranlarını endişelendirecek görüntüler paylaştı. Infinity War’un ardından uzayda sıkışıp kalan Iron Man, Pepper Potts için kaydettiği sesli notta yemeğinin ve suyunun dört gün önce bittiğini ve oksijeninin de çok azaldığını açıklamıştı. Hatta fragmanın kriptik sahnelerinden birinde Iron Man’in ölmüş olabileceği iması dahi bulunuyordu. Yeni filmin Robert Downey Jr.’ın Iron Man rolüyle yer alacağı son film olacağı dedikoduları da uzun zamandır konuşulanlar arasında. Hal böyle olunca, Infinity War filminin başındaki Loki sürprizi gibi hayranlar bu filmden de benzer bir sürpriz beklemeye başladı. Ancak Robert Downey Jr., fragmandan önce yayınlanan Audi e-tron GT videosunda çok ilginç bir detay paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame filminde Tony Stark Audi e-tron GT kullanıyor

Bilmeyenler için Endgame ile ilgili küçük bir detay verelim. Audi e-tron GT ilk kez bu filmde boy göstererek otomobil severlerle buluşacak. Bu alana özel bir ilginiz yoksa bu detay çok da ilgi çekici gelmeyebilir. Ancak 2008’den beri Audi kullanan Tony Stark’ın işin içine girmesiyle beraber bu detay daha çekici hale geliyor şüphesiz. Audi tarafından yayınlanan e-tron GT tanıtım videosunun konuğu Robert Downey Jr. tam da bu videoda ilginç bir cümle sarf ediyor. Fragman yayınlanmadan servis edilen videonun sonundaTony Stark olarak otomobili Avengers 4’te kullandım.” cümlesi geçiyor. Uzayda sıkışıp kalmış biri için hayli iddialı bir açıklama diye düşünüyoruz.

Daha önce kaleme aldığımız Scott Lang teorisinde Ant Man’in geçmişe giderek Iron Man ile görüşeceğinden bahsetmiştik. Ancak bu durumda bile tarihi tam olarak bilmediğimiz için sırasıyla ilk üç Iron Man filminde yer alan Audi R8, R8 Spyder veya R8 E-Tron‘u görmeyi bekliyorduk. e-tron GT açıklaması ise Iron Man’in bir şekilde “günümüz” zaman diliminde dünyaya dönebildiği ve otomobilini sergilediği anlamına geliyor gibi. 26 Nisan 2019‘da vizyona girecek olan film tüm soruları cevaplayacak.