reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Robert Downey Jr’dan Avengers Endgame kamera arkası paylaşımı

Senelerdir Iron Man karakteriyle karşımıza çıkan Robert Downey Jr. Avengers Endgame için yasağın kalkmasıyla birlikte filmin kamera arkasından enteresan bir video paylaştı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Endgame kamera arkası

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in final sahnesinde Thanos ve Iron Man karşı karşıya geliyordu. Başlangıçta Thanos’u pek çok kahramana karşı mücadele verirken görsek de sonsuzluk taşlarını ele geçirmeyi başaran Tony Stark oluyordu. Bunu da Iron Man zırhının sahip olduğu nano teknoloji sayeside yapıyordu. Thanos fark edene kadar tüm taşları alıp zırhına entegre etmeyi başarıyordu. İşte Robert Downey Jr bu önemli sahnenin kamera arkası görüntülerini kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Normalde Avengers Endgame filmine dair sosyal medyada paylaşım yapmak yasaktı. Filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo’nun paylaşımıyla birlikte bu yasak 6 Mayıs Pazartesi günü son buldu. Yasağın kalkmasıyla birlikte Avengers yıldızlarından paylaşımlar gelmeye başladı. Bunlardan en dikkat çekicisi ise Robert Downey Jr tarafından paylaşıldı. Onun paylaştığı videoyla birlikte Avengers Endgame finalindeki büyük dövüşün kamera arkası ortaya çıkıyor. Aksiyon dolu bu sahnelerin nasıl çekildiği çok daha net bir şekilde anlaşılıyor. Robert Downey Jr’ın paylaştığı anlarda Thanos, Iron Man ve Thor üçlüsünü görüyoruz. Görsel efektler olmadan her şey çok farklı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı