reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Stephen King’in Game of Thrones final tahmini

Yazdığı korku ve gerilim romanlarıyla gönüllerde taht kuran Stephen King herkesin konuştuğu Game of Thrones dizisinin sonunu tahmin etmeye çalıştı.

HBO‘da ekrana gelen Game of Thrones’un final sezonuyla karşımıza çıktığını bilmeyen kalmadı. Westeros’ta taht mücadelesinin nasıl sonlanacağını görmemize sadece iki bölüm kaldı. Dolayısıyla merakımız giderek artıyor. Herkes finalde Demir Taht‘a kimin oturacağını tahmin etmeye çalışıyor. Bu tahmin sürecine dahil olan son isim eserleriyle milyonların hayranlığını elde eden Stephen King oldu.

Normalde A Song of Ice and Fire serisinin yazarı George R. R. Martin ile arkadaş olan Stephen King kendi Twitter hesabı üzerinden Game of Thrones tahminlerini yazdı. King “Sanırım, sadece tahmin ediyorum finalde Jon ve Dany’nin (ve tabii Cersei’nin) ölümünden sonra Demir Taht’a geçen isim büyük kalpli ufak adam (Tyrion Lannister) olacak. Öte yandan insanlar bana seneler boyunca hikayeyi iyi şekilde bitirmekten anlamadığımı söylemişti. Bence bu kocaman bir saçmalık ama herkesin kendi görüşü tabii.” sözlerini takipçileriyle paylaştı. Ardından takipçilerinden biri “Bence belki Sansa ortaya çıkıp Cersei’yi öldürebilir. Onun Cersei ile büyük bir geçmişi var ve Sansa ondan herkesten çok daha fazla nefret ediyor.” diyerek King’in Game of Thrones teorisine destek verdi.  Ünlü yazar ise bu tweeti alıntılayıp “Bu çok güzel olurdu. Sansa gerçekten duygusuz.” demekle yetindi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Stephen King’in Game of Thrones tahmini doğru mu çıkacak, yoksa herkesin aklındaki isimlerden biri mi Demir Taht’ın son sahibi olacak, çok merak ediyoruz. Bu sorunun yanıtı için ise 19 Mayıs‘a kadar beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

8. sezon 5. bölüm fragmanı