reklamı kapat

POPÜLER

Demir Taht’a kim oturacak? Cevabı arayan Game of Thrones 8. sezon posterleri [Galeri]

Herkes Game of Thrones 8. sezon fragmanını beklerken HBO hayatta kalanların tahtta çekilmiş fotoğraflarıyla bir poster serisi yayınladı.

Game of Thrones 8. sezon konusunda HBO gizliliği olabildiğince sürdürmeye çalışıyor. Öyle ki bugüne kadar yayınlanan dizi içi görüntülerin toplamı sadece 12 saniye ediyor. Mezarlık fragmanı ise buna dahil değil. Çünkü geçmişte Sophie Turner o sahnenin sadece tanıtım için çekildiğini ve dizide öyle bir sahne yer almadığını açıklamıştı. O açıklamanın detaylarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bu durumda hayranlar yeni bir fragman ararken HBO tabii ki poster yayınlamaya karar verdi. Yeni poster dizisi beraberinde emoji setini getirmeyi de ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir Taht’a kim oturacak?

Poster serisinde 8. sezona girerken hayatta kalan tüm karakterleri Demir Taht’ta otururken görüyoruz. Theon Greyjoy da dahil. Twitter iş birliğinde ise her bir karakter için özel bir emoji oluşturulmuş. Demir Taht’ta oturacağına inandığınız karakterin ismini hashtag’le Twitter’a yazarsanız beraberinde bir de emoji geliyor. Oldukça keyifli olan bu düzenleme ise elbette dizinin son sezonu yayınlanmadan önce heyecanı artırmak ve tartışmaları başlatmak için etkili bir adım diyebiliriz. Night King’in dahi taht üzerinde bir fotoğrafı bulunuyor. En dikkat çekici olan nokta ise Jon Snow‘un tahtta Ned Stark pozu vermiş olması. Emilia Clarke’ın “Dizinin finali herkesi şok edecekaçıklamasından sonra yayınlanan bu fotoğraflarda ise tahta oturduğu takdirde bizi en çok şaşırtacak kişiyi seçmekte zorlanıyoruz açıkçası.

Game of Thrones 8. sezon 14 Nisan‘da yayınlanmaya başlayacak. Mart ayına girdiğimiz şu günlerde yakın zamanda bir frgmanını görmeyi beklediğimiz dizinin final sezonu 6 bölümden oluşuyor. Düzgün bir fragman gelene kadar Stark kardeşleri Stark mezarlığında buluşturan tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video