reklamı kapat

POPÜLER

airpods 2

Merakla beklenen AirPods 2’nin satış tarihi ortaya çıktı

Apple ile ilgili haberler yapan Applesfera’nın iddiasına göre AirPods 2’nin satış tarihi belli oldu. İnternet sitesinin iddiaları gerçeğe dönüşürse AirPods 2, 29 Mart’ta satışa sunulacak.

Raporun Apple’ın tedarik zincirinden elde edildiği belirtiliyor. Bu tarihi ilk kez duymadığımızı belirtmek istiyoruz. Daha önce yapılan iddialarda da AirPods 2’nin mart ayının sonunda piyasaya sunulacağı iddia edilmişti. Aynı tarihte AirPods 2 haricinde  kablosuz şarj cihazı AirPower’un da satışa sunulma ihtimali kuvvetle muhtemel.

Yeni renk seçenekleriyle geleceği belirtilen Apple AirPods 2 kablosuz kulaklık modeli, sağlam kaynaklara göre 200 dolar fiyat etiketine satılacak. İçerisinde yapılan değişiklikler sayesinde daha çok bass sunacağı söylenen model, bünyesinde yeni sensörler taşıyor deniyor. Hey Siri komutuna da destek verecek kulaklık, iPhone, Mac ve iPad modelleriyle W2 çip aracılığıyla Bluetooth 5.0 üzerinden haberleşecek. Biraz önce de belirttiğimiz gibi satış tarihi tam bir yılan hikayesine dönen kablosuz şarj cihazı AirPower da bu ayın sonunda satışa sunabilir. Apple tarafından geliştirilen şarj cihazı sayesinde AirPods, iPhone’lar ve Apple Watch’u aynı anda kablosuz şarj etmek mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPower’un satış fiyatı ne olacak?

Kablosuz şarj cihazının yurt dışında 200 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Şarj cihazının Türkiye’deki fiyatının 1.000 TL’nin üzerinde olmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

iPhone Xs Max için hazırlanan ilginç reklam