reklamı kapat

POPÜLER

AirPods

AirPods 2 ve iOS 13.1 hakkında dikkat çekici detaylar

Apple’ın merakla beklenen yepyeni kablosuz kulaklığı AirPods 2 için geri sayım başladı. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen AirPods 2 ve iOS 13.1 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Apple’a yakın kaynaklar AirPods 2’nin şarj süresiyle tüm dikkati üstüne çekeceği konuşuluyor.

AirPods 2’nin 15 dakika şarjla yüzde 100 şarj seviyesine ulaşacağı ifade ediliyor. Yeni renk seçenekleriyle geleceği belirtilen yeni kulaklık modeli, sağlam kaynaklara göre 200 dolar fiyat etiketine satılacak. İçerisinde yapılan değişiklikler sayesinde daha çok bass sunacağı söylenen model, bünyesinde yeni sensörler taşıyor deniyor. Hey Siri komutuna da destek verecek kulaklık, iPhone, Mac ve iPad modelleriyle W2 çip aracılığıyla Bluetooth 5.0 üzerinden haberleşecek. Biraz önce de belirttiğimiz gibi satış tarihi tam bir yılan hikayesine dönen kablosuz şarj cihazı AirPower da bu ayın sonunda satışa sunabilir. Apple tarafından geliştirilen şarj cihazı sayesinde kulaklık, iPhone’lar ve Apple Watch’u aynı anda kablosuz şarj etmek mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 13 ne zaman tanıtılacak?

Haziran ayında tanıtılmasını beklediğimiz iOS 13’te karanlık modu özelliğinin olmayacağı konuşuluyor. Karanlık modu özelliğinin iOS 13.1’de geleceği dile getiriliyor. iOS 13 ile birlikte yeni tasarım anlayışının gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor. iOS 13 hakkındaki tüm detaylar haziran ayının başında gerçekleşecek Dünya Geliştiriciler Konferası’nda açığa çıkacak.

İlginizi Çekebilir

iPhone Xs ile çekilmiş kısa film