reklamı kapat

POPÜLER

Apple’ın beklenen ürünü hakkında yeni bilgiler

Apple AirPods 2 uzun süredir gündemde bulunan ürünler arasında yer alıyor. Peki bu beklenen ürün ne zaman satışa çıkıyor?

Geçtiğimiz ay Bluetooth sertifika programında kayıt altına alınan Apple AirPods 2, bazı kaynakların aksine 2019’un ilk çeyreğinde raflardaki yerini alacak. Uzun süredir beklenen model, sağlam kaynaklardan Ice Universe‘in verdiği bilgilerin aksine 2018 bitmeden karşımıza çıkmayacak gibi görünüyor. Tasarımsal olarak ilk modelden (Sağdaki yeni versiyon) farklı olmayacak kulaklık, bildiğimiz kadarıyla gelişmiş kablosuz bağlantı çipi W2 üzerine kuruluyor. Buna ek olarak yeni model kesin olarak “Hey Siri” komutuna da destek veriyor. Bu sayede kişiler şimdi olduğu gibi dijital asistanı aktif etmek için dokunmak zorunda kalmayacak deniyor. iPhone, Mac ve iPad modelleriyle Bluetooth 5.0 üzerinden haberleşecek denilen kulaklık, şarj kutusuyla beraber kablosuz olarak da şarj edilebilecek. Yukarıdaki bilgiyi paylaşan analist Ming-Chi Kuo, tamamen yeni AirPods modelinin ise 2020 yılında tanıtılacağını belirtiyor. Bu modelin nasıl olacağı hakkında elbette henüz hiçbir bilgi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods 2

Apple AirPods, firmanın en çok satış yaptığı ürünler arasında yer alıyor. Kablosuz kulaklık denildiği zaman akla gelen ilk ürün olan model, özellikle zahmetsiz bağlantı altyapısıyla dikkat çekiyor. Kulaklık iOS ve Mac bilgisayarlar ile hızlıca bağlantı kurabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni modellerinden MacBook Air