reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3 Apple

AirPods 3 kablosuz kulaklık için çıkış tarihi netleşiyor

Teknoloji devi Apple‘ın AirPods 3 ya da 3. jenerasyon AirPods kablosuz kulaklık modeli için çıkış 2021’in başında olacak gibi görünüyor.

Apple’ın yok sattığı AirPods ailesi yeni modeller ile genişlemeye devam edecek. Bu alanı “üst seviyede” tam anlamıyla domine eden firma, bu bağlamda yeni modeller üzerinde de çalışıyor. Yeni kulaklıkların gelişmiş sağlık özellikleri taşıyacağı aktarılıyor ve beklenen AirPods 3 kablosuz kulaklık da son gelen bilgilere göre artık hemen hemen kesin olarak 2021’in ilk yarısında raflardaki yerini alıyor. Peki model hakkında neler biliyoruz?  Daha önce yapılan sızıntılara göre AirPods Pro ile benzer bir tasarıma sahip olacağı aktarılan 3. jenerasyon AirPods, AirPods Pro gibi SiP (System-in-package) teknolojisini benimsiyor. Bunun mevcut AirPods’taki SMP’den (surface mount technology) farklı olarak birim alana daha fazla donanım / teknoloji sığdırılmasına imkan tanıdığı aktarılıyor. Bu da AirPods 3‘ün önemli yenilikler sunabileceği anlamına geliyor.

AirPods 3 dikkat çekiyor ancak esas Apple AirPods Studio merak uyandırıyor

Daha önce WWDC 2020’de tanıtılacak denilen ancak gelmeyen model, eski sızıntılara göre 349 dolar fiyata sahip olacak. Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen AirPods Studio, üst düzey malzemelerden üretilecek, çok yüksek ses kalitesi sunacak ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Direkt olarak profesyonel kullanıcılara odaklanıldığı aktarılan “kafa üstü” model, iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Playstation 5 ile tanışın